Movies
Ratings
516
The Shape of WaterRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0