Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Stray DogzRated ★ 2.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5