Titles you rated
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.5