Series
Ratings
22
PortobelloRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Hazbin HotelRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.5