Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 5.0
The Way of the DragonRated ★ 4.5
14 BladesRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 5.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 0.5
32 Malasana StreetRated ★ 0.5
BedevilledRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 1.5
SuspiriaRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5