Movies
Ratings
50
Batman BeginsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5