Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 2.0