Series
Ratings
30
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0- Secret Society Eagle TalonRated ★ 2.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 2.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 2.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0