Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5