Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- SABAKANRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The UniformRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 2.5
NimonaRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0