Titles you rated
The KingRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5