Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0