Movies
Ratings
371
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5