Titles you rated
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 4.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0