Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5