Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Meet the ParentsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The Birth of Korea 2Rated ★ 0.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.5
Die Another DayRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0