Titles you rated
The Day of the JackalRated ★ 3.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Defending JacobRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 3.5