Titles you rated
The President's Last BangRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0
The Legend IIRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 3.5
FelonRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0