Series
Ratings
86
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0
Live OnRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Backstreet RookieRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0