Movies
Ratings
189
One DayRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The RockRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.0
HancockRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.0
Guess WhoRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0