Titles you rated
May 18Rated ★ 3.0
SpeedRated ★ 5.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 5.0
Another EarthRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 2.0