Movies
Ratings
1328
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 2.5
What's Your Number?Rated ★ 2.5
MemoriaRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
AuditionRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Princess SwitchRated ★ 2.5
Paris FolliesRated ★ 3.0
PulseRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5