Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Air Force Elite: ThunderbirdsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0