Series
Ratings
38
Planet EarthRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0