Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0