Movies
Ratings
162
Feels Good ManRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 2.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 1.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0