Movies
Ratings
55
Moana 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0