Movies
Ratings
50
AlienoidRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5