Movies
Ratings
217
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Millennium MamboRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5