Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.0