Titles you rated
My Happy MarriageRated ★ 1.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.5
Kate & LeopoldRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 1.0
SmugglersRated ★ 2.5
Ghost StationRated ★ 0.5- The Wandering MoonRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5