Movies
Ratings
218
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 1.5
ChefRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 5.0