Titles you rated
A Company ManRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0