Series
Ratings
302
Breaking BadRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 3.5
Sweet Magnolias Season 3Rated ★ 2.5
Sweet MagnoliasRated ★ 3.0
Sweet MagnoliasRated ★ 3.0