Titles you rated
EscapeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 1.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
AfterRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 0.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Secret ObsessionRated ★ 1.5