Series
Ratings
200
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Hell GirlRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5