Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 2.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0