Movies
Ratings
124
The Girl with the NeedleRated ★ 3.0
A Summer's TaleRated ★ 3.0- After MidnightRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0