Series
Ratings
73
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5