Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.0- Nipple War3Rated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 1.0
Agatha and the Limitless ReadingsRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 1.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Esper's LightRated ★ 2.5
Meek's CutoffRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 1.5
I Shot Andy WarholRated ★ 1.5
AnaRated ★ 2.0
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 1.0
NomadlandRated ★ 1.5
After My DeathRated ★ 1.5