Series
Ratings
62
LimitlessRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 4.5- Invincible Parachute AgentRated ★ 3.0
- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
White LiesRated ★ 3.5
My Husband's WomanRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 5.0
- You and IRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
- Super RookieRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5