Series
Ratings
75
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
RiverdaleRated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5