Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.5
366 DaysRated ★ 3.5
High & Low The Movie 3 Final MissionRated ★ 3.5
High & Low The Worst XRated ★ 3.5
High & Low The WorstRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Renai SaibanRated ★ 2.0
BAKA's IdentityRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5