Series
Ratings
26
One PieceRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Gannibal Season 2Rated ★ 1.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Renai no SusumeRated ★ 3.0- SEDAI WARSRated ★ 1.5
Pending TrainRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5