Movies
Ratings
164
A Simple FavorRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
The SinRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 1.0
PaprikaRated ★ 4.0
Fanny & AlexanderRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0