Series
Ratings
37
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
KaibaRated ★ 3.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 2.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
LegionRated ★ 2.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
The ExpanseRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 3.0
DarkRated ★ 2.5
American GodsRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 3.0