Titles you rated
The ActRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 3.5
CitrusRated ★ 0.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 0.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 1.5- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 2.5
Trigun StampedeRated ★ 2.0- Rosen MaidenRated ★ 2.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0
Ensemble Stars!Rated ★ 0.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5
BOYS PLANETRated ★ 3.0
MMTGRated ★ 4.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 0.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 4.0