Titles you rated
Love, LiesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 0.5
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0