Movies
Ratings
24
The PianistRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0