Movies
Ratings
41
The Incredible HulkRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The GhostRated ★ 2.0